چرا ما ؟

گروه صنعتی کاسپین فراهم آورنده تجهیزات اتوماسیون صنعتی از اقصی نقاط دنیا طی سالیان اخیر توانسته است سهمی بی بدیل در ارائه خدمات اتوماسیون برای مشتریان و کارفرمایان گرامی داشته باشد. این شرکت فعالیت های خود را در شهرستان قزوین آغاز کرد اما به مرور و با توسعه خدمات خود اکنون دارای دامنه گسترده تری می باشد و آماده است خدمات خود را به تمامی نقاط کشور ارائه دهد. گروه صنعتی کاسپین فعالیت های خود را به صورت کارگروه های تیمی (CFT) به انجام می رساند و از این حیث در زمینه های مختلف مربوط به خدمات اتوماسیون صنعتی دارای تبحر و تجربه می باشد. حضور کارشناسان با مهارت بازرگانی، تکنیسین های مسلط بر فرایندهای اجرایی و تعمیراتی، مهندسین کار آزموده در خصوص طراحی ها و اقتضائات فنی انواع تجهیزات مربوط به محصولات اتوماسیون صنعتی و نیز ارتباطات مستمر با واحدهای معتبر بین المللی که ارائه دهنده خدمات متنوع اتوماسیون صنعتی می باشند، ما را تبدیل به یک مجموعه جامع و شامل در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون صنعتی کرده است.
از همین رو است که ما قادریم در هر یک از حوزه های مربوط به اتوماسیون صنعتی از الزامات و تأثیراتی که سایر حوزه های می توانند بر آن بگذارند مطلع باشیم. مجموعه کارها در هر فاز، چه واردات، چه تعمیر، چه نصب و راه اندازی و چه مشاوره با حضور نمایندگان و کارشناسان حوزه های دیگر انجام می گیرد. به این جهت است که حین ارائه هر کدام از خدمات اتوماسیون صنعتی، ما آن را در بستر مجموعه فرایندهای فنی و خدماتی مربوط به آن، به بهترین شکل ممکن ارائه می دهیم.
یکی از مهم ترین خدماتی که ما به مشتریان گرامی ارائه می دهیم، چنان که اشاره شد تهیه و تأمین کالاهای مورد نیاز ایشان از برندهای معتبر جهانی است. ما با استفاده از ارتباطاتی که توانسته ایم طی سالیان اخیر با برندهای معتبر جهانی نظیر امرن، میتسوبیشی، فانوک، تکو، آتونیکس، یاسکاوا و سایر واحدهای تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی برقرار کنیم، قادریم نیازهای شما در زمینه تأمین تجهیزات مذکور را در کمترین زمان ممکن برآورده سازیم.
فروش محصولاتی نظیر اینورتر، HMI، PLC، سنسورها و ... اصلی ترین خدماتی بوده که ما طی سالیان متمادی فعالیت مان به مشتریان گرامی اراده داده ایم و بیشترین حجم مراودات ما با برندهای معتبر مذکور و نمایندگی های فروش منطقه ای ایشان نیز تهیه و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی بوده است.
حال و به پشتوانه این دستاوردها و حسن سوابق، گروه صنعتی کاسپین آمادگی کامل دارد که نیازهای مشتریان را به بهترین نحو ممکن و بر حسب شاخص های زیر برآورده سازد:
۱.    واردات بدون محدودیت کالاهای اتوماسیون صنعتی: ما تجربه کافی در واردات قطعات اتوماسیون صنعتی از بسیاری از برندهای معتبر دنیا را در کارنامه خود داریم، بنابراین نگران این نباشید که ممکن است کالای مورد نظرتان را نیابید. گروه صنعتی کاسپین قادر است ضمن برقراری تماس با نمایندگی های فروش اتوماسیون صنعتی در منطقه و سرتاسر دنیا هر نوع کالای درخواستی با هر نوع برند مورد نیاز مشتریان را سفارش داده و مراتب اجرایی واردات و تحویل به مشتری را به انجام برساند. کالاها طبق مطالبات مشتریان اغلب جلوی درب کارخانه به مشتریان تحویل داده خواهند شد.
۲.    قیمت استثنایی محصولات اتوماسیون صنعتی: قیمتهای ما استثنائی است و از آنجا که یکی از مهم ترین اهداف ما رضایت شما از خرید از ماست، اگر شما استعلام قیمت و زمان تحویل بهتری از شرکت دیگری گرفتید، ما می توانیم با هم در مورد آن مذاکره کرده و پیشنهاد قیمت بهتری از آن شرکت به شما ارائه دهیم. ما نزدیک ترین و کم هزینه ترین مجراها را برای دریافت و تحویل کالای اتوماسیون صنعتی درخواستی برگزیده و بر اساس آن کالا را با کمترین هزینه ممکن تحویل مشتریان می دهیم. نحوه محاسبه هزینه بهینه تحویل کالا در گروه صنعتی کاسپین فرمولی آزمون پس داده و تجربه شده است. در مواردی که می توان کالا را ولو با قیمت بالاتر ولی زمان تحویل و هزینه انتقال کمتر دریافت کرد، ما با نمایندگی های منطقه ای برندهای مورد نیاز مشتریان وارد مذاکره شده و به این ترتیب هم در زمان تحویل و هم در قیمت تمام شده واردات محصول اتوماسیون صنعتی صرفه جویی می کنیم. خلاصه آنکه قیمت ما بهترین در بازار خواهد بود و مشتریان گرامی از این بابت می توانند خاطری آسوده داشته باشند.
۳.    زمان تحویل کوتاه کالاهای اتوماسیون صنعتی: امروزه یکی از شاخص های معتبر زمینه بهینه سازی فرایندها کمینه کردن زمان تحویل کالا (OTD) خواهد بود. در بسیاری از موارد وقتی شما قصد خرید کالاهای اتوماسیون صنعتی را دارید، اگر فروشندگان آنها را موجود نداشته باشند، برای تهیه آنها به شما زمان تحویل های طولانی می دهند بخصوص اگر شما درخواست خرید تعداد محدودی کالا را داشته باشید. ما به شما اطمینان میدهیم اگر کالایی را موجود نداشته باشیم، در اکثر مواقع آن را به شما در زمانی کمتر از ۱۰ روز تحویل خواهیم داد حتی اگر شما درخواست خرید تنها یک عدد را داشته باشید. ممکن است بسیاری از همکاران گرامی در خصوص تحویل سفارشات محدود با بازدهی پایین چندان رغبتی نداشته و حساسیتی در قبال آن به خرج ندهند، اما رعایت اصل مشتری مداری از جانب ما اقتضا می کند که نسبت به تمامی سفارشات مشتریان در زمینه تأمین محصولات اتوماسیون صنعتی بیشترین تلاش را به خرج دهیم. لذا حجم سفارش برای ما محلی از اعراب نداشته و در هر صورت می کوشیم در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه کالای اتوماسیون صنعتی درخواستی مشتریان را آماده و تحویل دهیم.
۴.    فروش کالاهای اصل: ممکن است بدانید که بسیاری از کالاهای اتوماسیون صنعتی در بازار ایران اصل نبوده و یا نو نباشد. در این خصوص اغلب تشخیص امر برای مصرف کننده کار دشوار و در بسیاری از موارد غیر ممکن است. ما با داشتن سال ها تجربه به شما اطمینان می دهیم کالاهای درخواستی شما را از نمایندگان اصلی تولیدکنندگان در سراسر دنیا تأمین می کنیم. گروه صنعتی کاسپین به هیچ عنوان سفارشات را از بازار داخلی تأمین نمی کند. از طرفی وجود تکنیسین ها و مهندسین فنی متبحر ضامنی است برای تست و کنترل محصول و تأیید اورجینال بودن آن. از این رو مشتریان محترم می توانند در خصوص تأمین و تحویل کالاهای اورجینال و تولید شده توسط برندهایی مد نظرشان اطمینان خاطر داشته باشند.
۵.    ارسال کالای اتوماسیون صنعتی از نقاط مختلف دنیا: ما با داشتن تجربه کافی در زمینه ارسال کالا از نقاط مختلف دنیا به ایران می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن کالاهای شما را به دستتان برسانیم.