معرفی شرکت

معرفی شرکت

گروه صنعتی کاسپین فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی و همچنین تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف آغاز نموده است. این گروه از بدو تأسیس با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد برق توانسته است پروژه های صنعتی متعددی را در زمینه های متنوع و نقاط مختلف با موفقیت به انجام برساند. تشکیل کار گروه های مطالعاتی و امکان سنجی، جدیت و اهتمام در پیشبرد اهداف واحد تحقیق و توسعه، تعامل مستمر و سازنده با ارائه دهندگان و مجریان معتبر خدمات اتوماسیون صنعتی و آموزش و تربیت تکنیسین ها و اپراتورهای متبحر در اجرای مذکور از جمله نکات برجسته ای محسوب می شود که گروه صنعتی کاسپین به پشتوانه شان تبدیل به یک واحد باتجربه و دارای تخصص در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون صنعتی گردیده است.
علاوه بر این، گسترش خدمات در زمینه واردات، توزیع و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی از دیگر اهداف این واحد از ابتدای شکل گیری محسوب می شد که امروز، به اقتضای ارتباطات برقرار شده با کمپانی های بزرگ تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی در نقاط مختلف جهان، قادر به تأمین تجهیزات مورد نظر واحدهای صنعتی و خدماتی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات مذکور می باشیم. ما در حال حاضر واردکننده و توزیع کننده محصولات کمپانی های مطرح دنیا
همچون:

OMRON - YASKAWA - MITSUBISHI - FANUC - KEYENCE - BALLUFF - OPTEX - AUTONICS - TECO - SMC - TAIYO - CKD - VISHAY - KEMET - OSRAM - AVX

و غیره بوده و آمادگی داریم که مشتریان را در زمینه انتخاب تجهیزات متناسب با نیازهای فرایندی و انتخاب برند اتوماسیون صنعتی مناسب راهنمایی کنیم. ما به جهت حضور کارآمدی که در بازار خرید این محصولات داشته ایم، اکنون قادریم به محض دریافت سفارش در اسرع وقت و ظرف حداکثر یک روز کاری، استعلام قیمت را به درخواست کنندگان گرامی ارائه کرده و در صورت اخذ تأییدیه، به سرعت تجهیزات و محصولات اتوماسیون صنعتی درخواستی از جانب ایشان را تهیه و تحویل دهیم. کلیه مراتب اجرایی واردات، ترخیص و حمل کالا بر عهده ما بوده و محصول درخواستی به سفارش مشتریان و در محل مقرر شده از جانب ایشان تحویل داده خواهد شد. باید اشاره شود که خدمات ما در زمینه تأمین تجهیزات شرکت امرن با توجه به حجم بالای درخواست ها قابل توجه بوده و نظر مساعد مشتریان محصولات این شرکت را به خود جلب کرده است.
گروه صنعتی کاسپین انجام پروژه های برق الکترونیک، برق صنعتی، اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ صنعتی را با قدرت و دانش روز افزون کماکان ادامه می دهد. ما با بهره گیری از تجهیزات مناسب و اپراتورهای متعدد کارآزموده و با تجربه عملیاتی، قادر به انجام پروژه ها به صورت موازی بوده و در اسرع وقت نیاز مشتریان گرامی در زمینه تحویل خدمات و محصولات درخواستی شان را پاسخ خواهیم داد. انجام پروژه های متعدد نصب، تجهیز، سرویس های نگهداری و تعمیرات از جمله دستاوردهای ما در طول سالیان ارائه خدمات اجرایی در زمینه اتوماسیون صنعتی بوده است.
دستاوردهای فوق حاصل نیامده اند جز به پشتوانه سیاست های راهبردی ما؛ که سرفصل های آن به شرح زیر اعلام می گردند:
-    بهبود مستمر فرایندها، چه در زمینه اراده خدمات و چه واردات و تأمین محصولات اتوماسیون صنعتی. تیم تحقیق و توسعه که مجموعه ای از دانش علمی و تجربه فنی در زمینه محصولات و خدمات اتوماسیون صنعتی را نقشه راه خود قرار داده است، سرمایه ما جهت نیل به این هدف است.
-    تلاش جهت جلب رضایت مشتریان بر اساس اصل اساسی مشتری مداری که جزو اهداف عالی ما محسوب می شود. این مهم نیز حاصل نخواهد شد جز از طریق تعامل سازنده با مشتریان، درک نیازها، محدودیت ها و مطالبات ایشان و تلاش جهت ارائه بهترین خدمات و محصولات اتوماسیون صنعتی با ضمانت و خدمات مطمئن.
-    توسعه منابع انسانی به واسطه پیشرفت های تحقیق و توسعه. تلاش برای خلق و ابداع روش های نوین و آشناسازی مجموعه عملیاتی گروه با مکانیزم ها و فرایندها به دقیق ترین شکل ممکن.
-     برقراری ارتباط با علاقه مندان و داوطلبان جهت انتقال دانش و ارتقای جایگاه این تکنولوژی جدید نزد فعالان صنعتی، کارآموزان، صاحبان دانش. بدون شک تبادل دانش هم به ارتقای جایگاه علمی و فنی این فن آوری جدید خواهد انجامید و هم بازار نیاز به آن را گسترش خواهد داد.
-    توجه به فاکتورهایی نظیر ایمنی نیروی کار و محیط بر حسب استانداردهای معتبر و شناخته شده بین المللی، چه در زمینه فروش محصولات دارای گواهی های زیست محیطی و  چه در رعایت دستورالعمل های ایمنی حین انجام پروژه های اجرایی. توجه به حفاظت محیط و ایمنی نیروی کار جزو رئوس راهبردی این گروه صنعتی محسوب شده و از این رو در توجه به آن ها اهمال نخواهیم کرد.
نکات برشمرده شده فوق در واقع نقشه راه گروه صنعتی کاسپین محسوب می شوند و تمامی مجموعه متعهد به پیشبرد آن می باشند. گروه صنعتی کاسپین توسعه پايدار خود را در گرو توجه همزمان به دانش، كيفيت و تعهد به كار دانسته و در اين راستا با پذیرش مسئولیت، جهت برآوردن رضايت مشتريان عمل خواهد کرد.

خواهشمند است جهت آشنایی با محصولات و خدمات اتوماسیون صنعتی قابل ارائه توسط گروه صنعتی کاسپین و برقراری تماس، به سایر بخش های وبسایت مراجعه فرمایید.