راهنمای خرید

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق از برندهای بزرگ و معتبر جهانی آماده ارائه خدمات فروش به مشتریان گرامی می باشد. تأمین محصولات اتوماسیون صنعتی امرن، یاسکاوا، زیمنس، میتسوبیشی و سایر برندهای درخواستی شما جزئی از خدماتی است که ما قادر به ارائه آن می باشیم. همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات اتوماسیون صنعتی این واحدها نیز از طریق گروه صنعتی کاسپین و به وساطت ما قابل پیگیری می باشد. ما می توانیم شما را در تأمین نیازهایتان از تمام برندهای اتوماسیون صنعتی بخصوص امرن یاری برسانیم.

راهنمای گرفتن استعلام قیمت و زمان تحویل یا خرید:

۱.    از طریق تماس تلفنی با ما:
شما می توانید اطلاعات تماس با ما را در صفحه تماس با ما ببینید. با ما تماس گرفته و درخواست استعلام قیمت و زمان تحویل و یا خرید کالاهای مورد نظر خود را به صورت تلفنی به ما اطلاع دهید. اگر کالای درخواستی شما در لیست محصولات ما وجود دارد و قیمت آن برای شما مناسب است، با ما تماس گرفته و سفارش خرید دهید و اگر کالای درخواستی شما در لیست محصولات ما وجود ندارد، کافی است کد و برند کالای مورد نظرتان را از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل به ما داده و در مدت زمان حداکثر یک روز کاری از ما استعلام قیمت و زمان تحویل بگیرید.
به جهت ارتباطات مستمر با واحدهای تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و نمایندگی های فروش ایشان در منطقه، ما قادریم کم هزینه ترین و سریع ترین راهکارها برای تهیه و تأمین محصولات مذکور را فراهم کنیم.
 
۲.    از طریق فرم سفارش:
همچنین شما می توانید بدون نیاز به تماس تلفنی و از طریق همین وبسایت سفارشات خود در زمینه تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی را به اطلاع ما برسانید. با رفتن به صفحه سفارش و پر کردن قسمتهای لازم فرم، هم می توانید درخواست استعلام قیمت و زمان تحویل کالاهای مورد نظرتان و هم خرید آنها را انجام دهید. اگر نیاز به گرفتن استعلام دارید، ما پس از دریافت فرم درخواست شما حداکثر ظرف یک روز کاری قیمت و زمان تحویل کالاهای مورد نظرتان را از طریق ایمیل و تلفن به شما اطلاع می دهیم. سپس و در صورت کسب رضایت، مراتب اجرایی برای تأمین کالای اتوماسیون صنعتی درخواستی از برند مد نظر در اسرع وقت انجام خواهد گردید.

۳.    توصیه های ما به شما در خرید:
قبل از خرید، قیمت کالاهای مورد نظرتان را حتی اگر چه در لیست محصولات وجود دارند، با ما دوباره چک کنید. با توجه به متغیر بودن وضعیت بازار و احتمال نوسان قیمت ارز و به روز شدن کالاها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی، برقراری ارتباطات به روز جهت دریافت دقیق قیمت کالاهای اتوماسیون صنعتی مطمئن ترین راه حل برای دریافت قیمت دقیق محصولات خواهد بود.
تحویل کالاهای ما در اکثر موارد حداکثر ۱۰ روز می باشد، اما برای اطمینان بیشتر آن را نیز قبل از سفارش خرید با ما چک فرمایید.
در صورت نیاز کلیه مراتب و مراحل تأمین سفارشات و درخواست های شما گام به گام با انجام هماهنگی های لازم با خود شما انجام خواهد شد تا نسبت به شفافیت مراحل تأمین اطمینان کامل حاصل شود.

 ارسال سفارش سایر خدمات اتوماسیون صنعتی:
جلب رضایت مشتریان در زمینه ارائه محصولات بدون وقفه و پذیرش مسئولیت متعاقب پس از تحویل محصول از جمله اصول و برنامه های راهبردی گروه صنعتی کاسپین می باشد. تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیازمند فرایندهای نصب و راه اندازی، تعمیر و سرویس و مواردی نظیر آن می باشند. مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به خدماتی از این دست برای تجهیزات اتوماسیون صنعتی خود می باشند کافی است از طریق یکی از روش های فوق الذکر، یعنی یا تماس تلفنی و یا ارسال درخواست از طریق وبسایت گروه صنعتی کاسپین، مراتب را به اطلاع برسانند تا ضمن بازدید از تجهیزات و انجام مذاکرات و مشاوره های لازم، اقدامات مقتضی در اسرع وقت از سوی گروه صنعتی کاسپین انجام گیرد. هر گونه هماهنگی در این خصوص نیازمند انجام کارهای مطالعاتی و امکان سنجی از طرف مهندسین و تکنیسین های مان دارد اما در این خصوص نیز تضمین داده می شود که با کیفیت ترین خدمات در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه در خدمت مشتریان گرامی قرار داده خواهد شد.